Sztuczna trawa na boisko

Jesteśmy doświadczonym zespołem fachowców mających na swoim koncie kilkadziesiąt wykonanych obiektów sportowych na terenie całej Polski. Od małych pojedynczych kortów dla własnego użytku do dużych inwestycji o wysokim prestiżu, gdzie odbywają się turnieje krajowe i międzynarodowe.

Posiadamy bogate doświadczenie, sprawną kadrę pracowniczą, profesjonalny sprzęt budowlany i długą listę referencyjną. Nasza oferta to również budowa boisk.

Dziś nie sposób wyobrazić sobie boiska sportowego bez sztucznej murawy. Sztuczna trawa boisko obniża koszty dbania o nie oraz przyczynia się do zwiększenia komfortu uprawiania sportu.

Sztuczna trawa boisko to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla dużych obiektów sportowych. Sztuczna trawa boisko świetnie się sprawdzi na boiskach szkolnych, gminnych, osiedlowych a nawet tych domowych. Sztuczna trawa boisko to nie tylko boiska do piłki nożnej, jej zastosowanie bezkonkurencyjnie sprawdza się w różnych dyscyplinach sportowych. Sztuczna trawa boisko to również boiska do koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej czy tenisa ziemnego.

Sztuczna trawa boisko to wiele zalet. Sztuczna trawa boisko to możliwość gry w każdych warunkach atmosferycznych. Na tę nawierzchnię na boisko nie wpływa negatywnie ani deszcz (ze sztucznej nawierzchni można odprowadzić wodę) ani wysokie temperatury. Z tego też względu sztuczna trawa boisko minimalizuje ryzyko odwołania treningu.

sztuczna trawa na boisko
montaż sztucznej trawy
konserwacja sztuczna trawa
sztuczna trawa

Sztuczna trawa

Sztuczna trawa boisko i jej kolejna zaleta to niskie koszty utrzymania. Sztuczna trawa boisko nie wymaga siania, koszenia czy stałego rysowania linii, co powoduje, że jest tez prosta w utrzymania i nie wymaga spędzania wielu godzin na dbaniu o nią. Sztuczna trawa boisko to tylko czasowa konserwacja która pomoże zachować jej sprawność sportowo – techniczną przez długie lata.

Sztuczna trawa boisko to poprawa bezpieczeństwa użytkowników i ograniczenie ilość kontuzji podczas meczów i treningów. Wpływ na to ma idealnie płaska nawierzchnia boiska. Dobra jakość sztuczna trawa boisko pozwala z łatwością uzyskać jednolitość -brak dołków, garbów, kolein i wyrwanych kępek darni. Co za tym idzie, sztuczna trawa boisko to nawierzchnia, która tworzy dogodne warunki do gry, dzięki temu rzadziej zdarzają się potknięcia, upadki czy nieplanowane poślizgi, ogranicza się w znacznym stopniu ryzyko wystąpienia kontuzji.

Rodzaj sztucznej trawy na boisku dobrze jest dobrać do tego, jaki sport będzie na nim uprawiany. Jeśli masz wątpliwości, która nawierzchnia będzie najlepsza, możesz skorzystać z naszych ogólnych podpowiedzi lub skontaktować się ze specjalistami z naszego zespołu i uzyskać profesjonalną poradę.

Zapraszamy do zapoznania się z oferta usług wykonywanych przez nas zespól jak również do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Sztuczna trawa może być wykorzystywana zarówno na boiskach piłkarskich, jak i kortach tenisowych oraz boiskach wielofunkcyjnych. W ofercie również sztuczna trawa bezzasypowa.

Ul. Grójecka 43/1A,02-031 Warszawa
Pn - pt: 9:00-18:00
577600367
biuro@sportoweinwestycje.pl
@2023 - Complex Inwestycje sp. z o.o. Projektujemy, budujemy, konserwujemy boiska, korty i place zabaw!