Opis

W ramach inwestycji publicznej wykonano następujące usługi: (i) regeneracja nawierzchni boiska wielofunkcyjnego, oraz (ii) montaż nowych piłkochwytów o wysokości 4 m.

Regeneracja nawierzchni boiska

Regeneracja nawierzchni boiska

 

Regeneracja boiska polegała na przeczesaniu nawierzchni boiska oraz jej wyszczotkowaniu, a także na spulchnieniu i równomiernym rozprowadzeniu i czesaniu zasypu z piasku kwarcowego. Na boisku jest ułożona nawierzchnia ze sztucznej trawy z włóknem fibrylowanym o wysokości 15 mm. Na boisku uzupełniono również zasyp z piasku kwarcowego.

Poza regeneracją boiska, wykonano montaż piłkochwytów o wysokości 4 m. Słupy zostały bezpiecznie zamontowane w tulejach, które zostały osadzone w fundamencie betonowym. Na piłkochwyty nałożono nową siatkę o szerokości oczka ok. 5 x 5 cm.

Regeneracja boiska pozwala poprawić właściwości użytkowe nawierzchni ze sztucznej trawy na zaniedbanych boiskach. Należy jednak mieć na uwadze, że regeneracja boiska nie zawsze przywróci całkowicie właściwości nawierzchni, i przy starszych boiskach wymiana nawierzchni okaże się skuteczniejsza (ale też droższa).

Inwestycja zrealizowana w Łomiankach w województwie Mazowieckim.

Prace wykonane w sierpniu oraz wrześniu 2022 r.

Zapraszamy do wykonania regeneracji boiska z naszą firmą!

 

Szczegóły
Lokalizacja:
Powierzchnia: 600
Rok: 2022
Wartość:
Projekt: Boisko, Konserwacja nawierzchni sportowych, Korty tenisowe,
Ul. Grójecka 43/1A,02-031 Warszawa
Pn - pt: 9:00-18:00
577600367
biuro@sportoweinwestycje.pl
@2023 - Complex Inwestycje sp. z o.o. Projektujemy, budujemy, konserwujemy boiska, korty i place zabaw!