Opis

Complex Inwestycje sp. z o.o. zrealizowało inwestycje instalacji nawierzchni bezpiecznej na placu zabaw w przedszkolu w Warszawie.

Przedszkole posiadało na placu zabaw zabawke-urządzenie typu zamek. Wykorzystanie takiej zabawki wymusza zastosowanie nawierzchni bezpiecznej z poziomem HIC (Head Injury Criterion) na poziomie 1,7 metra. Oznacza to, że upadek z wysokości 1,7 m. powinien być względnie bezpieczny i nie powinien przyczyniać do powstania kontuzji lub uszczerbku na zdrowiu.

 

System nawierzchni bezpiecznej

System nawierzchni bezpiecznej

Podbudowa początkowo została przygotowana do ułożenia nawierzchni. Następnie zostały ułożone podkłady amortyzujące, które wchodzą w skład systemu nawierzchni bezpiecznej. Na podkłady instalowana jest sztuczna trawa, która następnie jest zasypywana suszonym pieskiem kwarcowym. Po zasypaniu nawierzchni wykonano jej rozczesanie. Montaż dokonany przy zainstalowanej już zabawce, co oznaczało konieczność odpowiedniego docięcia nawierzchni do stóp fundamentowych urządzenia.

 

Nawierzchnia bezpieczna na placu zabaw

Inwestycja zrealizowana w Warszawie w 2023 r. Zapraszamy do kontaktu placówki oświatowe prywatne, jak i publiczne – kompleksowo zrealizujemy projekty z wykorzystaniem nawierzchni sportowej. Projekt zrealizowany we współpracy z Ricco Polska Sport.

Zapraszamy do kontaktu!

 

Szczegóły
Lokalizacja:
Powierzchnia:
Rok:
Wartość:
Projekt: Plac zabaw,
Ul. Grójecka 43/1A,02-031 Warszawa
Pn - pt: 9:00-18:00
577600367
biuro@sportoweinwestycje.pl
@2023 - Complex Inwestycje sp. z o.o. Projektujemy, budujemy, konserwujemy boiska, korty i place zabaw!