Opis

We współpracy z firmą Ricco Polska Sport został zrealizowany projekt instalacji nawierzchni sportowej na przygotowanej przez inwestora podbudowie dynamicznej (na kruszywach).

Kort tenisowy wykonano z dwóch kolorów sztucznej trawy fibrylowanej. Pole gry stanowiła gęsta trawa z certyfikatem ITF w kolorze zielonym. Obrzeża kortu tenisowego zostały wykonane również ze sztucznej trawy fibrylowanej o wysokości 15 mm w kolorze rudym. Dzięki zastosowaniu nawierzchni z certyfikatem ITF (International Tennis Federation) Inwestor ma pewność, że zastosowana nawierzchnia zapewnia bardzo dobre warunki do gry w tenisa.

kort tenisowy ze sztuczną trawę

Projekt kortu tenisowego ze sztuczną trawą z ITF

W ramach powierzonych zadań, wykonane zostały piłkochwyty o wysokości 4m osłaniające krótsze krawędzie kortu. Razem piłkochwyty liczyły ok. 36 metrów bieżących. Na korcie tenisowym zamontowano także słupki do gry w tenisa oraz tuleje umożliwiające montaż słupków do gry w siatkówkę.

Możliwość wykorzystania kortu tenisowego jako boiska do siatkówki, sprawia, że kort może również pełnić funkcję boiska wielofunkcyjnego.

Inwestycje zrealizowano w województwie Mazowieckim w pobliżu miejscowości Mszczonów.

W celu wyceny podobnych projektów, zapraszamy do kontaktu!

Szczegóły
Lokalizacja: Mszczonów
Powierzchnia: 600
Rok: 2021
Wartość:
Projekt: Boisko, Korty tenisowe,
Ul. Grójecka 43/1A,02-031 Warszawa
Pn - pt: 9:00-18:00
577600367
biuro@sportoweinwestycje.pl
@2023 - Complex Inwestycje sp. z o.o. Projektujemy, budujemy, konserwujemy boiska, korty i place zabaw!