Opis

W Górze Kalwarii nasza firma wykonała prace związane z ułożeniem nowej nawierzchni ze sztucznej trawy na boisku w hali sportowej. Inwestor zdecydował się na wykonanie kortu tenisowego wraz z liniami umożliwiającymi grę na boisku w piłkę nożną.

W przedstawionej realizacji zastosowano gęstą nawierzchnie  ze sztucznej trawy z włóknem monofilowym zasypanej piaskiem kwarcowym. Wykorzystana trawa posiada certyfikat ITF (Międzynarodowej Federacji Tenisowej), który potwierdza, iż nawierzchnia posiada odpowiednie parametry do wykorzystania jej na korcie tenisowym. Na boisku wykonano linie do gry w tenisa w kolorze białym, oraz linie do gry w piłkę nożną w kolorze rudym. Nawierzchnia ułożona na płycie betonowej (podbudowa statyczna).

Montaż sztucznej trawy - zasyp nawierzchni

Montaż sztucznej trawy – zasyp nawierzchni

Ze względu na zmianę charakteru boiska – z boiska piłkarskiego na kort tenisowy z funkcją gry w piłkę nożną – wykonane zostało również osadzenie tulei i montaż słupków do tenisa.

Nawierzchnia została wykonana w Strefie Aktywności w Górze Kalwarii.

Kort tenisowy w hali sportowej

Kort tenisowy w hali sportowej

Inwestycja zrealizowana w lipcu 2022 r. w Górze Kalwarii, w województwie Mazowieckim. Boisko ma powierzchnie około 1 000 m2.

Wymiana nawierzchni sportowej pod halą? Zapraszamy do kontaktu!

Szczegóły
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Powierzchnia: 1000
Rok: 2022
Wartość:
Projekt: Boisko, Korty tenisowe,
Ul. Grójecka 43/1A,02-031 Warszawa
Pn - pt: 9:00-18:00
577600367
biuro@sportoweinwestycje.pl
@2023 - Complex Inwestycje sp. z o.o. Projektujemy, budujemy, konserwujemy boiska, korty i place zabaw!