Opis

Boisko wielofunkcyjne daje możliwość wykorzystania przestrzeni do wielu zadań. W ramach inwestycji, nasza firma zrealizowała projekt budowy boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 25 m x 36 m. Wybudowana infrastruktura sportowa została wykonana jesienią 2021 r.

Boisko wielofunkcyjne z piłkarską sztuczną trawą

Prace zostały przygotowane, na przygotowanej podbudowie przez inwestora. Wykonana podbudowa była podbudową na kruszywach (podbudowa dynamiczna). Całe boisko zostało odgrodzone betonowymi obrzeżami.

podbudowa dynamiczna na kruszywach

podbudowa dynamiczna na kruszywach

Na przygotowanej podbudowie ułożone zostały podkłady amortyzujące. Zgodnie z wytycznymi inwestora, boisko zostało wykonane z długiej trawy piłkarskiej (zasypanej piaskiem oraz granulatem). Celem inwestora było wykonanie placu ćwiczebnego, który będzie zapewniał odpowiednią amortyzację. Dlatego zastosowana została nawierzchnia piłkarska z zasypem z granulatu (który zapewnia amortyzację), a dodatkowo wykorzystano również podkłady amortyzujące, które zwiększyły komfort użytkowania. Na boisku wykorzystano sztuczną trawę monofilową o wysokości włókien 50 mm. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych technologii, na boisku woda jest szybko odprowadzana, a nawierzchnia zapewniała najlepsze warunki do korzystania. Zastosowana sztuczna trawa posiada raport z badań Labosport UK, potwierdzający spełnienie przez nawierzchnie wymagań, jakie stawia przed sztucznymi trawami FIFA.

Boisko wielofunkcyjne z piłkarską sztuczną trawą

Boisko wielofunkcyjne z piłkarską sztuczną trawą

Na boisku Inwestor zrezygnował z wytyczania linii, dla określonych dyscyplin. Na boisku, w związku z tym, wykonano jedynie linie na obrzeży boiska. Boisko liczy 900 m2 i zostało wykonane w województwie Wielkopolskim, w powiecie słupeckim. Zrealizowane boisko, umożliwia wykonywanie na nim ćwiczeń fizycznych, gry w piłkę nożną, a także gry w siatkówkę lub rugby.

Nasza firma realizuje inwestycje związane z budową infrastruktury sportowej na sztucznych nawierzchniach o różnej wielkości. Realizujemy zarówno projekty dla prywatnych właścicieli oraz przedsiębiorców, jak i dla podmiotów publicznych. Podobne boisko można zrealizować przy szkole jako przy szkolne małe boisko, a także w wielu inwestycjach prywatnych (boisko treningowe przy hotelu, plac zabaw w prywatnej szkole lub kawałek infrastruktury sportowej przy nowym osiedlu dewelopera).

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

Szczegóły
Lokalizacja: pow. Słupecki, woj. Wielkopolskie
Powierzchnia: 900
Rok: 2021
Wartość:
Projekt: Boisko,
Ul. Grójecka 43/1A,02-031 Warszawa
Pn - pt: 9:00-18:00
577600367
biuro@sportoweinwestycje.pl
@2023 - Complex Inwestycje sp. z o.o. Projektujemy, budujemy, konserwujemy boiska, korty i place zabaw!