Poliuretan na boisko

Zajmujemy się realizacja usługi wykonywania zewnętrznych, poliuretanowych bezpiecznych nawierzchni placów zabaw oraz nawierzchni sportowych. Usługi te realizowane są przez kompetentnych i doskonale wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą się pochwalić wieloletnim doświadczeniem.

Naszym celem jest indywidualne podejście do klienta i jego zadowolenie poprzez kompleksowość usługi, wysoka jakość jej wykonania, terminowość oraz rzetelność przy realizacji projektu.

Dlaczego warto wybrać poliuretan boisko?

Nawierzchnia poliuretanowa to dziś jeden z najpopularniejszych sposobów na zapewnienie sportowcom bezpieczeństwa i pełnego komfortu w trakcie treningu, rozgrzewki, czy właściwej rozgrywki.

Ta nawierzchnia posiada wiele zalet. Poliuretan boisko to materiał, z którego powstają najbardziej profesjonalne nawierzchnie sportowe. Poliuretan boisko to bardzo wysoka wytrzymałość oraz doskonale parametry użytkowania. Poliuretan bosko może być zastosowane zarówno na wyczynowych obiektach lekkoatletycznych jak i na boiskach przyszkolnych oraz osiedlowych. Poliuretan boisko ma jednolitą strukturę, jest trwałe i odporne na starzenie.

Podstawową zaletą, którą charakteryzują się poliuretan boisko to duża sprężystość i elastyczność, co znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa (ochrona stawów i kości użytkowników boisk) i komfort użytkowania. Poliuretan boisko to wysoki poziom absorbcji uderzeń, ochrona przed ewentualnymi urazami, powstałymi podczas upadku.

Poliuretan boisko to również wysoka estetyka obiektu, szeroka gama kolorystyczna pozwala doskonale dopasować kolorystykę nawierzchni zgodnie z życzeniem Inwestora.

poliuretan na boisko
poliuretan na boisko
Nawierzchnie na halach sportowych

Poliuretan na boisko

Poliuretan boisko to oszczędność czasu i pieniędzy. Przy odpowiednim zachowaniu czystości nie wymaga praktycznie żadnych zabiegów konserwacyjnych, dlatego koszty utrzymania sa minimalne. Przy tym poliuretan boisko to odporność na warunki atmosferyczne, wilgoć i ścieranie. To również wysoka przepuszczalność wody i szybkie odprowadzanie wód deszczowych.

To wszystko czyni poliuretan boisko bezkonkurencyjna nawierzchnia, nie wymagająca wielu środków nakładu w celu jej utrzymania, która będzie nam służyła przez długie lata przy zachowaniu swoich właściwości.

Nasze realizacje najlepiej świadczą o jakości wykonywanych przez nas zleceń, poniżej prezentujemy galerię realizacji wykonanych przez nas poliuretan boisko jak również opinie zadowolonych klientów którzy skorzystali z naszych usług.

Jeśli więc interesują Państwa najwyższej jakości, funkcjonalne i wytrzymałe nawierzchnie sportowe, zapraszamy do szczegółowego przyjrzenia się naszej ofercie.

Ul. Grójecka 43/1A,02-031 Warszawa
Pn - pt: 9:00-18:00
577600367
biuro@sportoweinwestycje.pl
@2023 - Complex Inwestycje sp. z o.o. Projektujemy, budujemy, konserwujemy boiska, korty i place zabaw!